Корзина
Нет отзывов, добавить
Внедрение программ 1С:Підприємство
+380 (44) 528-70-69
+380
67
658-48-67
+380
44
360-22-12
Корзина

Лекторій 14 листопада 2018. Київ або он-лайн

14 листопада 2018 року (середа) запрошуємо користувачів системи 1С:Підприємство прийняти участь у семінарі «ЛЕКТОРІЙ» або переглянути онлайн-трансляцію!

Шановні наші клієнти!

14 листопада 2018 року (середа) запрошуємо Вас прийняти участь у семінарі «ЛЕКТОРІЙ» або переглянути онлайн-трансляцію!

Тема:

«Останні податкові новини і як з ними боротися»

Ви маєте можливість відвідати лекторій  безкоштовно для двох осіб, у рамках супроводу  ІТС ПРОФ.

Заявку на участь треба подати до 12 листопада (понеділок). Якщо ви не можете бути присутнім фізично, а є бажання та потреба –є можливість прослухати семінар он-лайн (підключившись через інтернет) не виходячи з офісу.

 

Інформація для участі:

Дата: 14 листопада 2018 року

Час: реєстрація з 09:00.Початок о 10:00.

Місце: м. Київ, ПАТ «Київпроект», 

вул. Б. Хмельницького, 16-22 (актова зала, 2-й поверх)

Увага! Попередня реєстрація обов'язкова.

 

В ПРОГРАМІ "ЛЕКТОРІЮ":

  • Що змінилось за останні місяці в податковому законодавстві

          - ПДВ, податок на прибуток, акциз, ПДФО, ЄСВ, ЄП, інші платежі, готівка, судові рішення: найостанніше! Із                          коментарями й рекомендаціями!

          - Пастки, можливості, очікувані наслідки

  • Сервіси ІТС - зрозумілі та сучасні рішення та технології, що забезпечують автоматизацію бізнесу
  • ПОДАТКОВІ МАНЕВРИ: Мінімізація. Планування

         - Організація податкового та бухобліку на підприємстві: корисні нюанси для податкових вигод. Які накази                             дозволяють знизити податки? Загальні вимоги до формування облікової політики. Що має бути в колективному                     договорі. Необхідність укладення. Як застосовувати оптимізацію?

         - Наказ про облікову політику, положення про оплату праці та інші внутрішні документи як засіб оптимізації                             податкових платежів. Їхній вплив на ПДФО та податок на прибуток

         - Особливості податкового обліку гарантійного ремонту

         - Реклама. Відрядження. Дешеві продажі

         - Звичайні ціни за нових умов. Як грамотно продавати "безплатно"? Нікчемність (фіктивність) угод. Акти перевірок.               Критерії визнання. Як довести реальність операції? Первинні документи, яких достатньо. Позовна давність: може і             не починатися

Лектори:

Кірш Олександр Вікторович, Народний депутат України (Комітет ВРУ з питань податкової та митної політики), Гуру мінімізації податків, член Ради підприємців при Кабміні, детально зупиниться на питаннях податкового законодавства (ПДВ, податку на прибуток, ПДФО, ЄСВ та інших платежах), надасть коментарі, рекомендації та роз'яснення.

Редактор ІТС з методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу, розповість про використання сервісів ІТС для автоматизації управління та обліку на підприємстві.

Учасники семінару зможуть також більш детально ознайомитися з можливостями та новими сервісами ІТС, отримати професійні консультації щодо роботи програм автоматизації бізнесу, їх підтримки та супроводу.

Організатор: Всеукраїнська Спілка Автоматизаторів Бізнесу.

Інформаційна підтримка: ГО "Всеукраїнський бухгалтерський клуб".

 

Вартість участі:

  • Безкоштовно для користувачів "1С:Підприємства", у яких є діючий на дату проведення семінару договір ІТС ПРОФ Україна (як платний, так і пільговий). Пільгова участь розповсюджується на двох людей від організації;
  • 300 грн. для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО Україна, та за третю і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ Україна. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ Україна до дати проведення заходу, автоматично отримує право на безкоштовну участь.

Якщо представники Вашої компанії з якихось причин не можуть особисто бути присутніми на Лекторії, є можливість онлайн-підключення до трансляції з офісу. Для участі у онлайн-трансляції попередня реєстрація обов'язкова.

Вартість:

  • Безкоштовно для користувачів "1С:Підприємства", у яких є діючий на дату проведення семінару договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Пільгова участь розповсюджується на одну людину від організації; Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення заходу, автоматично отримує право на безкоштовний перегляд.
  • 150 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. 

ВІДЕОЗАПИС

Відеозапис онлайн-трансляції (після проведення "Лекторію") буде розміщено на інформаційному порталі ІТС у розділі "Лекторій". Він буде доступний всім користувачам програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС ПРОФ.

_____________________

Для запису на Лекторій, чи для отримання більш детальної інформації пишіть або краще дзвоніть до відділу роботи з клієнтами нашої компанії:

044 360-22-12

044 360-12-72

067 658-48-67

office@bcs.com.ua

Другие новости