Корзина
Нет отзывов, добавить
Внедрение программ 1С:Підприємство
+380 (44) 528-70-69
+380
67
658-48-67
+380
44
360-22-12
Корзина

Лекторій 14 червня 2018. Київ

14 червня 2018 року (четвер) запрошуємо бухгалтерів та керівників прийняти участь у семінарі «ЛЕКТОРІЙ» або переглянути онлайн-трансляцію! Тема: «Актуальні питання ПДВ та оподаткування доходів фізичних осіб: про що слід пам’ятати бухгалтеру»

Шановні наші клієнти!

 

14 червня 2018 року (четвер) запрошуємо Вас прийняти участь у семінарі «ЛЕКТОРІЙ» або переглянути онлайн-трансляцію!

Тема:

«Актуальні питання ПДВ та оподаткування доходів фізичних осіб: про що слід пам’ятати бухгалтеру»

Ви маєте можливість відвідати лекторій  безкоштовно для двох осіб, у рамках супроводу  ІТС ПРОФ.

 

Заявку на участь треба подати до 12 червня (вівторок). Якщо ви не можете бути присутнім фізично, а є бажання та потреба –є можливість прослухати семінар он-лайн (підключившись через інтернет) не виходячи з офісу.

Інформація для участі:

Дата: 14 червня 2018 року

Час: реєстрація з 09:00.Початок о 10:00.

Місце: м. Київ, ПАТ «Київпроект», 

вул. Б. Хмельницького, 16-22

Увага! Попередня реєстрація обов'язкова.

В програмі:

·         Оподаткування доходів фізичних осіб і зарплатні акценти 2018 року. 
Губіна І.А., експерт з податкового планування, автор численних публікацій з оподаткування і бухгалтерського обліку

·         Нюанси кадрового обліку та розрахунок заробітної плати в редакції 2.0 Бухгалтерії для України.
Редактор рубрик ІТС з методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу

·         Актуальні питання ПДВ: законодавчі зміни та роз’яснення від ДФС України.
Дробоття С.М., редактор рубрики ІТС «ПДВ: правила оподаткування та обліку», податковий консультант у сфері оподаткування, автор численних аналітичних матеріалів у спеціалізованих бухгалтерських виданнях

·         Приклади складання розрахунків коригування та інтеграція з сервісами електронного документообігу в типових програмах для автоматизації бізнесу.
Редактор рубрик ІТС з методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу

Вартість участі:

  • Безкоштовно для користувачів "1С:Підприємства", у яких є діючий на дату проведення семінару договір ІТС ПРОФ Україна (як платний, так і пільговий). Пільгова участь розповсюджується на двох людей від організації;
  • 300 грн. для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО Україна, та за третю і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ Україна. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ Україна до дати проведення заходу, автоматично отримує право на безкоштовну участь.

Якщо представники Вашої компанії з якихось причин не можуть особисто бути присутніми на Лекторії, є можливість онлайн-підключення до трансляції з офісу. Для участі у онлайн-трансляції попередня реєстрація обов'язкова.

Вартість:

  • Безкоштовно для користувачів "1С:Підприємства", у яких є діючий на дату проведення семінару договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Пільгова участь розповсюджується на одну людину від організації; Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення заходу, автоматично отримує право на безкоштовний перегляд.
  • 150 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. 

ВІДЕОЗАПИС

Відеозапис онлайн-трансляції (після проведення "Лекторію") буде розміщено на інформаційному порталі ІТС у розділі "Лекторій". Він буде доступний всім користувачам програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС ПРОФ.

 

Велике прохання, надішліть нам, будь ласка, зворотнім листом, рішення щодо семінару, щоб ми встигли провести реєстрацію.

У разі згоди, надайте, будь-ласка, інформацію для заповнення таблиці.

Назва компанії (укр)

Код ЄДРПОУ

Код міста

телефон

Факс

E-mail

ПІП учасника, посада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Другие новости